Home Kosovë
"Dardanët" tregojnë pse nuk u hap koreografia në stadiumin e Southamptonit
Në mbrëmjen e djeshme në stadiumin e Southampton ishte planifikuar që të përhapej koreografia në stadium gjatë ndeshjes Angli-Kosovë e cila përfundoi 5-3 por kjo nuk ndodhi.


Për këtë kanë reaguar vet "Dardanët" duke treguar se e gjitha ka qenë për shkaqe politike.

"KOS-ENG 🇽🇰🇬🇧
Falenderues gjithë jetën 🙏🏼.
Koreografia nuk është lejuar të futet në stadium, pēr arsye politike.”, kanë shkruar Dardanët.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Banorët e Veternikut në protestë
Muriqi "çmend" Stambollin, shënon dhe i jep fitoren Fenerbahces (VIDEO)
Bllokohet në aeroport nëna shqiptare me fëmijët
VV pritet të mbushë autobusët me votues nga Gjermania për në Kosovë (FOTO LAJM)
Vuçiç nxit debat të ashpër në Beograd, çdo kush del me nga një plan për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media