Home Kosovë
Zgjedhjet në Kosovë, kandidatët për deputet rrihen në studion televizive (VIDEO)
Kandidatët për deputetë Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi kanë vazhduar përplasjet mes tyre pas përfundimit të emisionit në tv T7 në Kosovë.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike pas mbarimit të emisionit.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Banorët e Veternikut në protestë
Muriqi "çmend" Stambollin, shënon dhe i jep fitoren Fenerbahces (VIDEO)
Bllokohet në aeroport nëna shqiptare me fëmijët
VV pritet të mbushë autobusët me votues nga Gjermania për në Kosovë (FOTO LAJM)
Vuçiç nxit debat të ashpër në Beograd, çdo kush del me nga një plan për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media