Home Kosovë
Haradinaj tregon a e refuzoi ftesën e Donald Trump për të vizituar Amerikën
Në media ka qarkulluar lajmi se, presidenti i Amerikës, Donald Trump i ka dërguar ftesë zyrtare kryeministrit në detyrë Ramush Haradinajt për një vizitë në Amerikë.

Mirëpo, sipas mediave këtë herë, Haradinaj e ka refuzuar atë. Megjithatë, ish-kryeministri Haradinaj ka reaguar pas këtij lajmi duke thënë se është manipulim.

“Lajmi që po qarkullon nëpër disa portale se kinse kam refuzuar ftesën e Presidentit Amerikan, Donald Trump, është manipulim i pastër me të vërtetën, pikërisht në kohë fushate parazgjedhore”, ka shkruar Haradinaj në Facebook transmeton gazeta “Bota sot”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Veterani turk me fjalë të mëdha për Vedat Muriqin
Rrogë dhe pas përfundimit të mandatit, sa paguhen deputetët dhe ministrat
Shkrumbohet makina në mes të rrugës në Vushtrri
Kush është ish-deputeti, ambasadori i ri i Kosovës në Tiranë
"Mos të shohë Kosovën me dylbi ushtarake": Vuçiç i përgjigjet Kurtit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media