Home Kosovë
Përfundon takimi i Veselit me Grenell, tani radha e Haradinajt
Ka përfunduar takimi mes të dërguarit Special të presidentit amerikan Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadorit RichaKa përfunduar takimi mes të dërguarit Special të presidentit amerikan Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadorit Richard Grenell, dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit, raporton T7.

Përveç përfaqësuesve të LDK-së, Grenell fillimisht u takua edhe me presidentin e Kosovës Hashim Thaçin, me të parin e VV-së, Albin Kurtin, e me përfaqësues të LDK-së, Isa Mustafën e Vjosa Osmanin, me të cilët u bë e ditur se diskutuan për dialogun Kosovë-Serbi.

Grenell momentalisht është në takim me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj.rd Grenell, dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit, raporton T7.

Përveç përfaqësuesve të LDK-së, Grenell fillimisht u takua edhe me presidentin e Kosovës Hashim Thaçin, me të parin e VV-së, Albin Kurtin, e me përfaqësues të LDK-së, Isa Mustafën e Vjosa Osmanin, me të cilët u bë e ditur se diskutuan për dialogun Kosovë-Serbi.

Grenell momentalisht është në takim me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Të fuqishëm, ngjyrë ulliri dhe me flamurin tonë": Mediat serbe zbulojnë foto të helikopterëve të marrë nga Rusia
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
ANSA: Zaev jep dorëheqjen
Vuçiç dorëzohet: Nuk mund t'i gënjej më serbët për Kosovën
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media