Home Kosovë
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Shkup, ku një kamion është rrokullisur.

Indeksonline mëson se nga ky vetaksident ka Të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Challandes i bindur: Duam kualifikim në Europian
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares
Kapiteni i Çekisë: Kosovës i mungon Muriqi por ka Rashicën
Anulohen votat serbe me postë, rinumërim rreth 1500 vendvotime
Kosovarët mund t’i humbasin rreth 300 milionë euro kursime në bankat e Serbisë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media