Home Kosovë
Zhduket vajza e mitur në Prishtinë, policia po heton rastin
Të martën në stacionin policor në Prishtinë është raportuar se një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer

Rastin në polici e ka paraqitur motra e të miturës, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

"Prishtinë 08.10.2019 – 17:30. Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj", theksohet në raport.

Ndërkaq njësitë policore janë duke e hetuar rastin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares
Kapiteni i Çekisë: Kosovës i mungon Muriqi por ka Rashicën
Anulohen votat serbe me postë, rinumërim rreth 1500 vendvotime
Kosovarët mund t’i humbasin rreth 300 milionë euro kursime në bankat e Serbisë
Mustafa: Kurti kryeministër, kujt duhet t'i takojë posti i presidentit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media