Home Kosovë
Anglia publikon listën të "ngarkuar" me yje për ndeshjen me Kosovën (FOTO LAJM)
Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka publikuar listën me 27 lojtar për dy ndeshjet e radhës.

Tre Luanët do të luajnë ndeshjen në shtëpi kundër Malit të zi dhe vijnë në Prishtinë për të luajtur me Kosovën.

Trajneri ka marrë përbërjen më të mirë që ka në dispozicion edhe pse kualifikimi është pothuajse i sigurt.

Në skuadër rikthehet edhe ylli i Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe ai i Leicesterit, James Maddison.

Anglia luan me Malin e Zi me 14 nëntor deri sa me Kosovën tri ditë më vonë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Vjosa Osmani: Koalicionin me Vetëvendosjen e vendosi populli i Kosovës
Gjykata Speciale fton edhe një komandant të UÇK-së (FOTO LAJM)
A do të hyjë Nisma në Qeveri? Isa Mustafa thotë se për këtë vendos Vetëvendosje
Mosnjohjet mund të çojnë në izolimin e Kosovës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media