Home Kosovë
Xhaka mbetet në Premier League, e kërkon klubi i njohur
Granit Xhaka do të largohet nga Arsenali në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij.

"The Times" raporton se Neëcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit për mesfushorin.

Xhakës iu hoq edhe shiriti i kapitenit këtë javë pas fjalëve që përdori ndaj tifozëve të Arsenalit.

Me "Euro 2020" në horizont, transferimi në Neëcastle shihet si mundësi për Xhakën që të luajë në formacionin bazë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Vjosa Osmani: Koalicionin me Vetëvendosjen e vendosi populli i Kosovës
Gjykata Speciale fton edhe një komandant të UÇK-së (FOTO LAJM)
A do të hyjë Nisma në Qeveri? Isa Mustafa thotë se për këtë vendos Vetëvendosje
Mosnjohjet mund të çojnë në izolimin e Kosovës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media