Home Kosovë
Muriqi fantastik, i mjaftojnë 6 minuta për të tundur rrjetën (VIDEO)
Vedat Muriqi ka gjetur përsëri rrugën e golit në ndeshjen Fenerbahce–Kasimpasa.

Në ndeshjen që ka filluar në orën 18:30, kanë mjaftuar që të luhen gjashtë minuta që Muriqi të tund rrjetën.

Kosovari gjeti rrugën e golit duke u treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E BUJSHME/ Tare synon ta sjellë Muriqin te Lazio
Serbia dhe Rusia "dolli" për suksesin e tyre në parandalimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL
Flet Behgjet Pacolli, tregon a do të jetë pjesë e Qeverisë VV-LDK
Kur do të zgjidhet kryeministër? Kjo është përgjigja e Albin Kurtit (VIDEO)
Albin Kurti takohet me anëtarin e Bordit Këshillimor të Nivelit të Lartë të OKB-së

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media