Home Kosovë
"Intriga, shpifje, spiunllëqe", trajneri kosovar i del në mbrojtje Takajt dhe Skënderbeut
Trajneri i skuadrës Ballkani në kampionatin kosovar, Ismet Munishi, në një postim të bërë në rrjetet sociale ku në fotografi duket me presidentin e Skënderbeut, Ardjan Takaj, i ka dalë në mbrojtje. Të dy janë takuar në Therandë:

“Ky burrë këtu, Tan Takaj dhe skuadra e Skënderbeut kanë bërë diçka që asnjë skuadër as president klubi Shqiptar nuk ja bërë me parë.

Por siç dimë vetëm ne shqiptarët të shkatërrojmë, shkatërruam lokomotivën e futbollit mbarëkombëtar, me intriga, shpifje e spiunllëqe.

Forca Skënderbeu se do të dalësh fitimtar si gjithmonë”, shkruan Munishi në profilin e tij në facebook.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM)
Vjosa Osmani: Koalicionin me Vetëvendosjen e vendosi populli i Kosovës
Gjykata Speciale fton edhe një komandant të UÇK-së (FOTO LAJM)
A do të hyjë Nisma në Qeveri? Isa Mustafa thotë se për këtë vendos Vetëvendosje
Mosnjohjet mund të çojnë në izolimin e Kosovës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media