Home Kosovë
Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus, agjenti i tij tregon rezultatet
Menaxheri i futbollistit kosovar, Vedat Muriqit përmes një deklarate ka treguar që Muriqi i është nënshtruar testeve për koronavirus teksa rezultatet për yllin kosovar kanë dalur negative.

Këto teste janë bërë pasi që një futbollist i skuadrës turke ka dalur pozitiv me koronavirus.

Mirëpo për fat të mirë menaxheri ka treguar që Vedat Muriqi dhe Serdar Aziz kanë dalur negativ në këto teste.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
A do të ndryshojë përsëri vendndodhja e Stadiumit Kombëtar të Kosovës?
Albin Kurti mesazh qytetarëve: Kjo është situata më serioze që pas luftës në Kosovë
Masat për koronavirusin, ulet ndjeshëm numri i vjedhjeve dhe aksidenteve në Kosovë
Shkon në 94 numri i të infektuarve në Kosovë
Krasniqi: Kushtetuta e Kosovës lejon Qeveri të re edhe pa zgjedhje

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media