Home Kosovë
Deputeti i Kosovës kapet "mat" duke konsumuar duhan brenda Kuvendit
Në Kuvendin e Kosovës po vazhdon të mbahet seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti.

Përderisa deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ishte duke folur, prapa tij është parë shefi i Grupit Parlamentar të kësaj partie, Daut Haradinaj duke konsumuar cigare.

Me rregull, pirja e duhanit është e ndaluar brenda parlamentit, por si duket kjo nuk i ka lënë përshtypje Haradinajt.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Thaçi gati të nisë konsultimet për Qeverinë e re, Kurti: Zgjedhje pas pandemisë
A do të ndryshojë përsëri vendndodhja e Stadiumit Kombëtar të Kosovës?
Albin Kurti mesazh qytetarëve: Kjo është situata më serioze që pas luftës në Kosovë
Masat për koronavirusin, ulet ndjeshëm numri i vjedhjeve dhe aksidenteve në Kosovë
Shkon në 94 numri i të infektuarve në Kosovë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media