Home Kosovë
Kosovë/ 71 të prekur nga koronavirus, 32 në Infektivë, 7 janë në gjendje më të rëndë
32 pacientë me koronavirus janë të shtrirë në Klinikën Infektive të QKUK-së, 25 prej tyre janë në gjendje stabile, ndërsa 7 pacientë anë me oksigjenoterapi.

Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti, përmes një postimi në Facebook.

Ai thotë se janë 32 pacientë të shtrirë në Infektivë.

Postimi i tij:

Pacientë të shtrirë në klinikë, të vërtetuar me Covid 19 janë: 32

• 25 pacientë në gjendje stabile shëndetësore

• 7 pacientë me oksigjenoterapi

• 1 pacient tjetër është në pritje të rezultatit laboratorik për Covid-19
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fenerbahce po mendon të shesë 3 lojtarë kryesorë, një prej tyre dhe Muriqi
Gjendja e përkeqësuar e kryeministrit Britanik, Thaçi i uron shërim sa më të shpejtë
Shkon në 165 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë
Dasma në Kosovë rezulton "minë me sahat", infektohen me koronavirus 24 dasmorë
Viktimat nga koronavirusi në Kosovë kanë pasur edhe sëmundje tjera

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media