Home Kosovë
Galatasray nuk heq dorë nga Shaqiri (FOTO LAJM)
Gjatë vitit të kaluar Galatasaray e dëshironte me çdo kusht në skuadër Xherdan Shaqirin por nuk u arrit.

E siç duket skuadra turke është rikthyer përsëri në ‘skenë’ për të arritur transferimin e Shaqirit.

Sipas "Fotomac" Xherdan Shaqiri kërkohet me ngulm nga skuadra turke teksa media ka treguar se Galatasaray e kërkon në fillim në formë huazimi me mundësi blerje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kurti i drejtohet Thaçit ''dhelpër'': Ka politikanë që duan gjakderdhje për të ndarë Kosovën (VIDEO)
Plas arma në Prishtinë, atentat ndaj një personi
Shkon në 8 numri i të infektuarve në Vushtrri, në një lagje ndalohen hyrje-daljet
Nënkryetari i VV në veri: Do t'u shkoj në Prishtinë, turp se si qeveria e ka lënë këtë pjesë
Koronavirusi në Kosovë, shërohen 7 pacientë dhe konfirmohen 5 raste të reja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media