Home Kosovë
Gili feston ditëlindjen, nuk do ta besoni kurrë sa vjeç bën këngëtarja (FOTO LAJM)
Këngëtarja e njohur Gili feston sot ditëlindjen.

Ajo ka lindur më 21 Maj të 1966 dhe sot mbush plot 54 vjeç, vitet të cilat këngëtarja i fsheh fare mirë.

Gili ka publikuar në Instagramin e saj një foto mbi të cilën shkruan "Sot ditëlindja ime", dhe është uruar me qindra herë nga miq e fansa dhe gjithashtu personazhe të tjerë publik./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën
E PABESUESHME/ E vitit 1998, ja makina që përdor Hoti (FOTO LAJM)
A pritet të ketë rinisje të shpejtë të dialogut me Hotin si kryeministër?
VV-ja kthehet në opozitë, nis përplasjet me LDK-në (VIDEO)
Veliu zotohet për luftë të pakompromis ndaj krimit dhe korrupsionit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media