Home Kosovë
Tottenhami ofron vetëm pesë milionë euro për Muriqin
Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”.

Por, oferta është dukshëm më e ulët se që po kërkon Fenerbahçe për Muriqin. Fenerbahçe kërkon së paku 20 milionë euro.

Sulmuesi 26-vjeçar është duke u kërkuar nga disa klube angleze, por raportohet se në garë është futur edhe klubi italian Lazio.

Këtë edicion Muriqi i ka shënuar 15 gola dhe i ka asistuar gjashtë tjerë në 28 ndeshje në të gjitha garat.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rashica drejt transferimit te klubi i njohur i Serie A?
Me thirrjen Albin Kurti, Albin Kurti, fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në protestën e organizuar nga VV (VIDEO)
Kurti përshëndet protestuesit nga ballkoni i Qeverisë (VIDEO)
Zhegrova: Dëshira ime është që të vazhdoj me Baselin
3 viktima dhe 38 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media