Home Kosovë
Legjenda gjermane kritikon Rashicën: Lojtar i shkëlqyer, por nuk e ka mendjen te Werder
Milot Rashica është një nga lojtarët më të kërkuar në Gjermani.

Pak kohë më parë u raportua edhe për një akord me RB Leipzig, gjë e cila mund të finalizohet gjatë vrës.

Me rifillimin e kampionatit pritej shumë nga djaloshi nga Vushtrria, i cili është kritikuar për paraqitjen e bërë kundër Bayer Leverkusen.

Mario Basler, i cili ka luajtur për tre sezone me Werder Bremen, në Sport1, u shpreh se problemi janë lojtarët, ndërkohë që i vuri në dukje një dobësi sulmuesit dardan.

“Lojtarët thjesht nuk kanë cilësi dhe janë të papërshtatshëm për Bundesliga”.

”Rashica? Ndoshta ai tashmë ka një klub tjetër në kokën e tij. Do ishte irrituese diçka e tillë. E shoh që sillet kot nëpër fushë, edhe pse është lojtar i shkëlqyer. Ndonjëherë nuk e kuptoj çfarë kërkon nëpër fushë”, tha Baisler.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rashica drejt transferimit te klubi i njohur i Serie A?
Me thirrjen Albin Kurti, Albin Kurti, fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në protestën e organizuar nga VV (VIDEO)
Kurti përshëndet protestuesit nga ballkoni i Qeverisë (VIDEO)
Zhegrova: Dëshira ime është që të vazhdoj me Baselin
3 viktima dhe 38 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media