Home Kosovë
Thaçi: Nuk është i ri Kurti në politikë, ka 20 vjet që na është mbështjellë nëpër këmbë
Presidenti Hashim Thaçi sonte në Rubikon ka thënë se kryeministri në detyrë, Albin Kurti është i papjekur politikisht, duke e quajtur humbës të përhershëm.

Presidenti thotë se Kurti tash e 20 vite është përzier, por që cdoherë ka humbur zgjedhjet.

"Na u ka përzi tash e 29 vite si humbës i zgjedhjeve. Nuk eshte i ri Kurti në politike, ka 20 vjet që na është mbështjellë nëpër këmbë, ka thënë ai.


"Atij i mungon memoria insittucionale dhe i duhet pjekuri politike për të marrë përgjegjësi. Nuk mjafton vetëm fitorja".
Dërgoja mikut në:
Ahh
e Premte 22 Maj 2020, Ora 03:02
Ore thaqi pusi i zi ti je ai që je mbështjellur në këmbët e politikës suaj falso që vjedhe Popullin-Kosovën që 20 vite me rradhe.Ik ore mbeturin e kalbur.
Shkruani komentin tuaj!
 
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën
E PABESUESHME/ E vitit 1998, ja makina që përdor Hoti (FOTO LAJM)
A pritet të ketë rinisje të shpejtë të dialogut me Hotin si kryeministër?
VV-ja kthehet në opozitë, nis përplasjet me LDK-në (VIDEO)
Veliu zotohet për luftë të pakompromis ndaj krimit dhe korrupsionit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media