Home Kosovë
Osmani takim me Kosnettin, flasin për pandeminë dhe zhvillimet politike
Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka zhvilluar takimin e rregullt javor me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett.

Kryetarja e Kuvendit ka shkruar në Twitter se në takim me ambasadorin kanë diskutuar për menaxhimin me pandminë, zhvillimet politike dhe çështje kanë të bëjnë me rendin dhe ligjin, raporton Gazeta Express.

“E lumtur që u kthyem në takimin tonë javor(me distancë sociale) me ambasadorin amerikan në Kosovë, pas zhvillimit të takimeve online javëve të kaluara. Ne diskutuam ndodhitë e fundit me menaxhimin e Covid-19, zhvillimet politike, dhe çështjet që kanë bëjnë me rendin dhe ligjin si dhe idetë se si mund t’i ndihmojmë të gjitha komunitetet në Kosovë”, ka shkruar Osmani në Twitter.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Thaçi: Kosova nuk ka pasë asnjëherë kryeministër më të dobët se Kurti
I zhdukur në përroin e thellë, prej një jave kërkohet adoleshenti
Skuadra me stadiumin më të përfolur në Kosovë siguron Ligën e Parë (FOTO LAJM)
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO
Te Teuta e Besa një talent, Muriqi: Fenerbahce vendos për mua, Superiorja si trampolinë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media