Home Kosovë
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO)
Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.

Në një video të publikuar në InstaStory, ai tregon se ka pësuar një aksident në makinë.

Këngëtari kishte qenë së bashku me disa familjarë të tij, ndërsa i ka kërkuar fansave të mos shqetësohen.

Ermali tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe ajo që kishte ndodhur ishte diçka e padëmshme.

Ai falenderon ndjekësit për interesimin duke i përshëndetur në videon e publikuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vetëvendosja nis peticion për zgjedhje të reja
Edhe gjashtë raste me koronavirus në Kosovë
Dëmtohet Milot Rashica, lë fushën në minutën e 58
Gazzetta dello Sport: Lazio pas dyshes së Kosovës
A do të përfshihet Komisioni i Venecias në "betejën" e Vetëvendosjes me Gjykatën Kushtetuese?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media