Home Kosovë
Bilanc tragjik në Kosovë: Në 24 orët e fundit , 13 të vdekur nga COVID-19
Bilanc tepër i rëndë është regjistruar edhe ditën e sotme nga Covid1-9 në Kosovë me 13 të vdekur brenda 24 orëve të fundit

Instituti Kombëtar i Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit kanë vdekur 13 persona. Numri i vdekjeve në total ka shkuar në 249.

Në njoftimin e djeshëm numri i përgjithshëm i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë ka qenë 236. Ditëve të fundit numri i vdekjeve është rritur ndjeshëm.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
341 të vdekur dhe mbi katër mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë
Kosova më shumë vdekje nga koronavirusi sesa Gjermania në 1 milion banorë
14 të vdekur dhe 172 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
Vrau me thikë 10 vjeçarin shqiptar, flet para gjykatës e moshuara zvicerjane
E rëndë në Ferizaj, djali dyshohet se vrau nënën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media