Home Kosovë
U kap me pistoletë dhe 23 fishekë, çfarë tha në polici Fjolla Morina
Këngëtarja Fjolla Morina, ka pranuar në policinë e Kukësit se arma e zjarrit dhe 23 fishekë i përkisnin asaj.

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe armën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam haruar aty, dhe sot e mora çantën pa ditur që pistoleta ishte ende aty brenda dhe udhëtova drejt Shqipërisë”, është shprehur ajo.

Fjolla u arrestua mesditën e djeshme teksa po udhëtonte me një makinë “Audi Q7” në vijën e dytë të kontrollit në Morinë pasi në çantën e dorës iu gjet një armë zjarri tip pistoletë me 23 fishekë.

Policia sekuestroi edhe një pistoletë lodër si dhe ka arrestuar edhe dy personat e tjerë , të cilët po udhëtonin me të, përkatësisht F.M., 29 vjeç dhe F.S., 29 vjeç.

Pas arrestimit këngëtarja përfundoi në spital për shkak se nuk po ndihej mirë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Po përballemi me një armik", Osmani: Duhet të bashkojmë forcat kundër antisemitizmit
Hoti konfirmon pjesëmarrjen në takimin e minishengenit ballkanik
Gjilani kryen detyrën, Drenica triumfon ndaj Trepçës
Specialja e akuzoi për trajtim mizor dhe torturë, ish-kreu i UÇK-së shpallet i pafajshëm
Përmbysje spektakolare, Ballkani mposht Prishtinën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media