Home Kosovë
Gjilani kryen detyrën, Drenica triumfon ndaj Trepçës
Gjilani ka shënuar fitore në shtëpinë e vet ndaj Besës së Pejës.

Gjilanasit morën tre pikë me fitore minimale.

Goli i vetëm u realizua nga Matheus, i cili realizoi autogol në fundin e pjesës së parë.

Skuadra e Gentjan Mezanit ngjitet në vendin e tretë me 16 pikë, ndërsa Besa mbetet e fundit me pesë pikë.

Ndërkaq, Drenica ka triumfuar përballë Trepçës ’89 me rezultat 2:1.

Të dyja ekipet ndajnë pozitat 7 dhe 8 me nga 11 pikë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dalin pagat shtesë, Hoti i quan heronj punonjësit shëndetësorë
Flet babai i 29-vjeçares shtatzënë që vdiq nga COVID-19: Mjekët na thanë që është mirë!
VENDIMI/ Banorët e kryeqytetit nuk do paguajnë lekë për të udhëtuar me urban
Mbyllen dy ndeshjet e sotme të Superligës, Ballkani ruan kreun (VIDEO)
KOSOVË/ 11 të vdekur dhe 539 raste të reja me Covid-19

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media