Home Kosovë
Muriqi ndjek nga TV transferimin e Ozil te Fenerbahce
Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi.

Rreth këtij lajmi ka shprehur interesim edhe sulmuesi shqiptar Vedat Muriqi.

Sulmuesi i Kosovës ka përcjellur drejtpërdrejt në television, mbërritjen e Ozilit në Stamboll.

Muriqi ishte futbollist i Fenerbahçes në edicionin 2019/20 dhe lirisht mund të themi se pati vitin më të mirë në karrierë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
577 vjetori i Besëlidhjes së Lezhës, Kurti drejt Shqipërisë
Përfundon takimi i Lajçak në Kosovë, ''kushti'' që i dha Kurti për dialogun me Serbinë
Pas ndarjes nga Tuna, Patrisi i hedh "grepat" ish të dashurës së Robertit? (FOTO LAJM)
Lajçak sqaron çështjen e Kosovës: Kjo është harta zyrtare që na kanë dhënë
Në zyrën e Kurtit mbahet vetëm flamuri kuq e zi, jo ai i Kosovës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media