Home Kosovë
Atalanta "poker" Napolit, Rrahmani më i dobëti (VIDEO)
Atalanta ka fituar 4-2 ndaj Napolit

Zapata ('52), Gosens ('64), Muriel ('71) dhe Romero ('79) i shënuan golat për Atalantën, kurse për vendasit realizuan Zielinski ('58) dhe autogoli i Gosens ('76).

Amir Rrahmani luajti 90 minuta në këtë ndeshje, por u vlerësua dobët nga "WhoScored" me notën 5.8.


Më i miri sonte ishte Zapata me notën 8.2, ndërkaq Berat Gjimshiti mori notën 6.8.

Pas 23 javësh, Atalanta ngritet në vendin e katërt me 43 pikë, kurse Napoli në vendin e 7 me 40 pikë. /Zeri.info

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen
ZYRTARE/ Ky është numri i deputetëve që morën partitë
Ishte duke punuar në thellësi, ndahet nga jeta në moshën 59 vjeçare minatori
Sot katër viktima në Kosovë, rritet numri i rasteve të reja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media