Home Kosovë
Lajm i mirë për Kosovën, Spanjës do ti mungojnë dy yjet e Realit
Kosova ka marrë një lajm të mirë para sfidës kundër Spanjës, që zhvillohet në muajin e ardhshëm.

Dyshja mbrojtëse e Spanjës, Sergio Ramos dhe Dani Carvajal, që janë pjesë e Real Madridit, do mungojnë në ndeshjen e parë kundër Kosovë

Sipas mediave spanjolle, të dy lojtarët që janë duke u rikuperuar nga dëmtimet, nuk do jenë të gatshëm para ndeshjes me "Dardanët" që zhvillohet në stadiumin e Sevillas.

Dyshja do jenë mungesë e madhe për Spanjën, pasi janë të padiskutueshëm në formacionin bazë.

Ndërkohë, kujtojmë se ndeshja mes Spanjës dhe Kosovës zhvillohet me 31 mars 2021.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen
ZYRTARE/ Ky është numri i deputetëve që morën partitë
Ishte duke punuar në thellësi, ndahet nga jeta në moshën 59 vjeçare minatori
Sot katër viktima në Kosovë, rritet numri i rasteve të reja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media