Home Kosovë
U godit me grusht në parking, vdes një 50 vjeçar
Një person ka humbur jetën në Ferizaj, si pasojë e një përleshje që kishte ndodhur në parkingun e një pompe të derivateve në fshatin Bibaj.

Kështu ka bërë të ditur policia, përmes një njoftimi për media.

“Rreth orës 15:30, policia ka marrë informatën për një rast lëndim i rëndë trupor si pasojë e përleshjes mes dy personave i cili kishte ndodhur në parkingun e një pompe të derivateve në fshatin Bibaj. Për motive ende të panjohura i dyshuari ka goditur me grusht në kokë viktimën (m/Kosovar 50 vjeçar)i cili ka ra me kokë në asfalt dhe nga ana e të dyshuarit është dërguar në ambulancë dhe i njëjti –i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur. Viktima,pas marrjes së ndihmës së parë është dërguar për në QKUK-Prishtinë ku rreth orës 00:45 nga ana e mjekut jemi njoftuar se viktima kishte ndërruar jetë”, thuhet në njoftim.

Me urdhë të Prokurorit të Shtetit, trupi i viktimës është dërguar për obduksion në IML. Hetuesit policorë janë duke punuar intensivisht për arrestimin e personit të dyshuar i cili është i njohur për policinë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albin Kurti "tallet" keq me LDK (VIDEO)
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen
ZYRTARE/ Ky është numri i deputetëve që morën partitë
Ishte duke punuar në thellësi, ndahet nga jeta në moshën 59 vjeçare minatori
Sot katër viktima në Kosovë, rritet numri i rasteve të reja

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media