Home Maqedoni
Standartet e dyfishta, kur Gruevski fliste shqip (VIDEO)
Lideri i VMRO-së Nikolla Gruevski dikur nuk shfaqej nacionalist dhe antishqiptar i përbetuar.

Madje në manifestim ai kishte marrë guximin të flasë edhe në gjuhë shqipe.

Në pamjet e mësipërme shfaqet një nga kundërshtarët kryesorë të platformës shqiptare duke folur shqip.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bundestagu, i shqetësuar se kriza politike në Maqedoni mund të kthehet në ndëretnike
Dimitriev nga Malta: Maqedonia duhet të jetë pjesë e Unionit
Hoxha-maqedonasve: Nuk do të keni sukses po i nëpërkëmbët shqiptarët
Fleckenstein: Deklarata e shqiptarëve nuk përbën rrezik për Maqedoninë
Ambasadori Holandez në Maqedoni, thirrje palëve të formojnë sa më shpejt qeverinë
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media