Home Maqedoni
Priten reshje bore në fundjavë
Në Maqedoni pritet të nisin reshjet e borës.

Sipas Drejtorisë për Punë Hidro-meteorologjike në Maqedoni në vendin tonë borë duhet të bjerë për fundjavë.

Nëpër qytete dhe vendbanime do të ketë reshje shiu kurse nëpër male do të ketë borë me intensitet të dobët.

Cikloni që do ta përfshijë Maqedoninë pas ditës së premte (17 nëntor) do të reflektohet nga cikloni që është duke lëvizur nga Italia dhe Kroacia. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zaev tërbon bullgarët: Jam maqedonas, flas maqedonisht
Dy vite burg për Monika Risteskën
Mbërriti faza finale, së shpejti Maqedonia ndryshon emrin zyrtarisht
Aleanca dhe Lëvizja Besa me qëndrime unike për ndryshimet kushtetuese
Padi penale ndaj Ministrit Fazliu

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media