Home Maqedoni
Deputetët e VMRO-DPMNE-së shkojnë në burgun e Shutkës, i shoqërojnë policët shqiptarë
Deputetët Krste Mukovski, Sasho Vasilevski dhe Luben Arnaudov kanë fituar arrest 30 ditor, ndersa Johan Tarçullovskit, Zhaklina Peshevskës dhe Lupco Dimovskit i është caktuar paraburgim shtëpiak.

Tre deputetët e parë tashmë kanë arritur në burgun e Shutkës, Gazeta Lajm shkruan se në mesin e policëve që i kanë dërguar atje ka edhe policë shqiptarë.

Ata akuzohen për veprën terrorizëm për ngjarjet e 27 prillit. /albeu.com/Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ceca flet për natën e parë të martesës me Arkanin (FOTO LAJM)
"Ju kosovarët jeni rracë derri, mirë jua bëri serbi", e tmerrshme ajo që i ka ndodhur këtij pushuesi në Durrës
Qeveria zbardh shifrat: Kaq para u harxhuan për festën e NATO-s
FIFA publikon 18 golat më të bukur të Botërorit, lë jashtë "shqiponjat" (VIDEO)
Azem Vllasi: Dikush më telefonoi nga Rusia pasi më plagosën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media