Home Maqedoni
Momenti i dhimbshëm kur Ibrahim Rugova u thotë kosovarëve se vuan nga kanceri (VIDEO)
Ishte larguar për pak kohë nga aktivitetet e përditshme si President i Kosovës. Nuk kishte paraqitje publike dhe nuk shfaqej në ekran.

Ibrahim Rugova po u mungonte shqiptarëve të Kosovës, por askush nuk e dinte arsyen. Spekulimet nisin të qarkullojnë për sëmundjen e ish-Presidentit të Kosovës, por asgjë nuk thuhej me saktësi të plotë.

Ishte vetë Presidenti ai që thirri një konferencë për shtyp dhe njoftoi se vuan nga kanceri në mushkri.

Në këtë video shihet momenti tejet prekës kur Rugova jep lajmin për sëmundjen që për shumëkënd ishte goditje e madhe.
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Ahmeti: Kemi pritur 150 vjet, presim edhe ca ditë
Policia e Shkupit jep detaje rreth të shtënave, kush u plagos nga incidenti
Aksident në rrugën Strugë-Qafë Thanë, ndërpritet qarkullimi
Rita Ora shfaqet e mahnitëse në Prishtinë, mesazhi i saj për shqiptarët (FOTO LAJM)
Rama reagon për herë të parë ndaj Haradinajt, flet edhe për darkën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media