Home Maqedoni
19 janari, ditë pushimi për maqedonasit
Dita e premte, 19 janari 2018 është ditë pushimi për qytetarët e besimit ortodoks në Republikën e Maqedonisë, informoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Ministria e Punës dhe e Politikës Sociale kumton se në pajtim me Ligjin për festat të Republikës së Maqedonisë 19 janari nuk është ditë pune dhe njëherësh, ua uroi festën Uji i Bekuar qytetarëve të besimit ortodoks. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fantazmat tmerrojnë rojet e ministrisë në Kosovë, policia e pafuqishme për të ndërhyrë
S'ka falje për personat që dhunuan Kuvendin
Prifti maqedonas dëshmon për dhunën në Kuvend
Athina: Maqedonia po vepron sipas kushteve tona
Sot dëgjohen dëshmitarët e fundit për dhunën në Kuvend

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media