Home Maqedoni
Konfiskohet drogë në Kërçovë, dy të arrestuar
Stacioni policor në Kërçovë ka ngritur kallëzim penal ndaj personave A.A (34) dhe L.F (24), që të dy nga rajoni i Kërçovës, për arsye të dyshimeve të kryerjes së veprës penale “prodhim të pa autorizua dhe lëshim në qarkullim të lëndëve narkotike, substabca psikotrope dhe prekursorëve”.

Sipas informatave të siguruara, policia ka kryer kontroll në të dy shtëpit e të dyshuarve ku ata jetojnë. Me këtë rast A.A është arrestuar pasi që tek ai u gjetën 22 pako kokaine.

Gjatë kontollit, F.L, e dashura e të arrestuarit, pengoi policinë gjatë punës së tyre zyrtare. E njëjta ka arritur që disa pako t’i hedh nga çatia e shtëpisë të cilat më vonë janë gjetur nga policia. Pas kontrollit, janë gjetur edhe 6.660 euro për të cilat ekziston dyshimi se janë fituar nga shitja e lëndëve narkotike.
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Dëshmia tronditëse për dhunën në Maqedoni: Më dërguan njerëz pas
Geci: Jam dëshmitar për një vrasje të Hashim Thaçit
Drejtori i Crvena Zvezdës "kërcënon" Shaqirin: E pret "ferri" në Beograd
Do qani me zë, Jahjaga publikon rrëfimin e shqiptares që u dhunua nga serbi (VIDEO)
Shqipëria ndihmon Maqedoninë me gaz natyror

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media