Home Maqedoni
Ligji i gjuhëve, Zaev: Na lejoni të punojmë
Kryeministri Zoran Zaev në dalje prej Kuvendit nuk u prononcua në lidhje me votimin e Ligjit për gjuhët.

Ai tha se do të ketë deklarata dhe se duhet lejuar ata që të bëjnë punën e tyre.

"Tërë kohën kemi qenë transparent. Na lejoni të punojmë", tha kryeministri Zoran Zaev.
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Grubi: Të gatshëm për zbardhjen e rastit “Almiri”
Flet dëshmitari, si u shpëtua Ziadin Sela nga dhuna
Maqedoni, gjysma e çimentos së importuar është jocilësore
VMRO-DPMNE: Ligji për dygjuhësi do të ketë implikime të mëdha financiare
Sulmohet kazerma në Shkup, një ushtar përfundon në spital

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media