Home Maqedoni
Ndalimi i Peshkopit Petar në Aeroportin e Shkupit ka një arsyetim
Dyshimi për punë financiare në Peshkopatën e Prspë-Pellgoni, për disa marrëveshje për denacionalizim, mënyra se si kanë qenë të disponueshme disa obligacione. Në hetime janë të përziera edhe instutcione ndërkombëtare. Ndërsa Peshkopit Petar ishte marrë në pyetje para fluturimit për në Australi.

Për punën e Peshkopit Petar në Australi disa shoqëri nga Maqedonët në atë vendë me vite po zhvillojnë çështje gjyqësore.

Pas arrestimit në Aeroportin e Shkupit, Peshkopi Petar deklaroi se bëhe fjalët për gabim dhe se institucionet përkatëse i kanë kërkuar falje, ndërsa ai për këtë çështje ka angazhuar advokat. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
VMRO kritikon kryetarin e Shkupit
Kundërshtohet kushti i vaksinimit për fëmijët në Maqedoni
Sot, Gruevski do të japë llogari për mercedesin
Cilat janë reziqet për fëmijët mbi tastierë? Organizohet work shop-i për sigurinë online
Këshilltari i Erdoganit: Nuk e llogarisim Greqinë, janë shumë të vegjël (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media