Home Maqedoni
Çavkov flet për incidentin në Strumicë
Ish ministri i brendshëm Mitko Çavkov i cili sot është paraqitur në gjyq, lidhur me rastin në Strumicë ka thënë se bëhet fjalë për rast të sajuar.

Në pyetjen se çfarë ka ndodhur në Strumicë, Çavkov është përgjigjur me një fjaë “sajesë” dhe pas kësaj është larguar me makinë.


Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Pjeshkat e krimbura maqedonase që nuk i pranon Rusia do të vijnë në Kosovë
Ulen gjobat për shkeljet doganore në Maqedoni
Rusia i hakmerret Maqedonisë në pjeshka
Edhe një pacient i sëmurë me Virusin e Nilit, bëni kujdes nga mushkonjat
Zbardhet takimi i Daçiçit me dhëndërrin e Trump, a do të ketë ndryshime kufijsh?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media