Home Maqedoni
Teuta Arifit i pëlqen pushteti, kërkon të bëhet edhe presidente
Kryetarja e komunës së Tetovës, sot ka dhënë një lajm për shqiptarët e Maqedonisë.

Ajo sot në debat të organizuar para qytetarëve dhe studentëve të Tetovës tha se në të ardhmen mund të jetë presidente e shtetit.

Edhe pse zgjedhjet presidenciale janë në vitin tjetër, nuk dihet nëse mund të jetë si kandidate e vetme koncesuale për presidente.

“Ju si presidente e shtetit, mund të ndihmoni” ishte një nga deklaratat një qytetari të Tetovës, ku menjëherë erdhi edhe përgjigja pozitive nga kryetarja e komunës, s’jam e shtetit por në të ardhmen mund të jem.

Ndryshe, Teuta Arifi është kryetarja e vetme e cila ka fituar dy mandate radhazi.


Dërgoja mikut në:
GOLI
e Enjte 17 Maj 2018, Ora 10:00
PO PRA,KETE HIJENE E BEKOI ZAEVI ME PTHJE XXX.... S'DUHET LEJUAR NE ASNJE MENYRE QE KJO ANTISHQIPETARE TE PALLOJE PRAPANICEN NE ULESEN E PRESIDENTIT.
Shkruani komentin tuaj!
 
Këtë të dielë ndryshohet ora, si lëvizin akrepat
Ushtarja maqedonase kërkon çmim Nobel për terroristin e Zelandës
Shkupi kërkon ndihmë nga Tirana dhe Prishtina në përdorimin e shqipes
Sot vendoset nëse Mijallkov do të qëndrojë në paraburgim
Plagosin policin por përfundojnë në aksident vëllezërit maqedonas

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media