Home Maqedoni
Fillojnë trazirat, grafite kundër ndryshimit të emrit
Arritja e marrëveshjes për çështjen e emrit ndërmjet Maqedonisl dhe Greqisë dikush ka shprehur revoltën me anë të grafiteve.

Para obektit të Kuvendit është shkruar: “Maqedonia е përjetshme”, “Tradhtarë”, “Stop gjenocidit”, e të ngjashme. Opozita e drejtuar nga VMRO-ja e ka dënuar ashpër marrëveshjen


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me rekord prej 124 medalje të fituara në 16 vende, Jahja Kemal mbylli vitin e kaluar shkollorë
Opozita greke mund të bllokojë marrëveshjen e Prespës
Serbia: Kështu do të bashkohet Kosova me Shqipërinë
LSDM: Drejtuesit e VMRO-DPMNE janë marioneta antiperëndimore
Rusia nuk tërhiqet, kërcënon Maqedoninë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media