Home Maqedoni
Reshje të fuqishime shiu dhe bubullima në Shkup
Moti i lig përsëri ka kapluar sot Shkupin. Reshje të fuqishme shiu, erëra të forta dhe bubullima kanë mbërthyer kryeqytetin për disa çaste. Javën e kaluar si pasojë e reshjeve të forta u bllokua komunikacioni në qytet dhe u regjistruan një sërë dëmesh matierale.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tifozët turq: Serbia është Kosovë
Shpërbëhet grupi i trafikantëve
Pas akuzave për nepotizëm nisën dorëheqjet e para në Maqedoninë e Veriut
Afrim Gashi heq dorë nga Lëvizja Besa për të themeluar partinë "Alternativa"
Përfundon takimi Zaev-Ahmeti, pesë emra janë kandidatë për president

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media