Home Maqedoni
Ahmeti: Gjërat kanë ndryshuar, nuk duhet Bashkimi Kombëtar
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në një intervistë, në televizionin T7 ka shuar shpresat e shqiptarëve për Bashkim Kombëtar.

Ahmeti ka thënë se s’ka shqiptar që s’e do Shqipërinë, dhe që s’e do bashkimin kombëtar.

Por, sipas Ahmetit, gjërat kanë ndryshuar shumë që nga vitet e 90-ta të shekullit të kaluar.

Ai ka thënë se shqiptarët tani duhet të synojnë të bashkohen në Evropë, me integrimin e Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë e Malit të Zi në Bashkimin Evropian.


Dërgoja mikut në:
Topi
e Enjte 14 Qershor 2018, Ora 08:09
Po ec be laper mashkull be semkaxhi i mutit be torbesh ....une nuk e e kuptoj fare kete torbesh pse nuk e vret veten me i liru shqiptart po edhe me se shumti veten!! Njeri i padobiiishem i ke bo edhe shume shqiptar kah veti me vende pune i bleve do majmuna te cilit u shiten per pak!!!! Mos na trego ti neve pralla se a ka ndryshu koha prej viteve 90 e deri tani dhe se ska nevoj per bashkimin e shqiptarve apo jo!!!
Shkruani komentin tuaj!
 
Zv.ministrja paralajmëron shqiptarët: Ky ligj në Gjermani iu dogji shpresën
Lëvizja e Mickoskit pas disfatës, kërkon zgjedhje të parakohshme
ASH reagon për arratisjen e kriminelit që tentoi të vrasë Selën
Putini i dëshpëruar që Ballkani Perëndimor bashkëpunon me NATO-n
Maqedonia pret nga Greqia që të ratifikojë marrëveshjen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media