Home Maqedoni
"Kroati" që hodhi flamurin shqiptarë përtokë ishte serb (VIDEO)
Një video që u shpërnda shumë në rrjetet sociale tregonte një person të veshur me bluzën e kombëtares së Kroacisë ku hidhte në tokë flamurin e rrëmbyer nga disa shqiptarë.

Por së fundmi është zbuluar se ai është serb dhe trikoja e veshur nuk ishte e kroacisë.

Mediat e rajonit kanë nxjerrë identitetin e tij të vërtetë.

Ai quhet Sasha Tomic, dhe është nga Serbia. Kjo vërtetohet edhe përmes këtyre fotografive, ku ai shihet i veshur me fanellë të shtetit të Serbisë.

Gjithashtu, në instagramin e tij e ka të shkruar se është nga Serbia. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Zaev: Me një amendament në Kushtetutë do të ndryshohen katër gjëra
Një 18-vjeçar humbi jetën, ndërsa dy persona janë lënduar në një aksident
Dy shqiptarët tregojnë të vërtetën për rrahjen e dy policëve në Zvicër
Vajza e fejuar i jep fund lidhjes paralele, por ndryshon mendim kur djali i tregon makinën (FOTO LAJM)
Njihuni me Ivanovin, mjeshtrin e arratisjeve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media