Home Maqedoni
Aksident i tmerrshëm në Serbi, të vdekur dhe 50 të plagosur (FOTO LAJM)
Shtatë persona kanë humbur jetën pas një aksidenti masiv të ndodhur në autostradën Beograd-Nish në Serbi.

Sipas mediave serbe, ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotshëm, ndërsa ende nuk dihet numri i saktë i personave të plagosur.

Paraprakisht dyshohet që në aksidentin ku janë përfshirë 40 makina, të paktën 50 persona janë plagosur.

Shumica e makinave janë shkatërruar plotësisht dhe policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti masiv.

Fatmirësisht, mes viktimave nuk ka shqiptarë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Italia dhe Polonia optimiste për fillimin e negociatave me Maqedoninë e Veriut
Bushati për negociatat: Debati Merkel-Macron e bëri, nuk ka ndarje të Shqipërisë nga Maqedonia e Veriut
Rompuy: BE-ja do t’i pranojë krahëhapur vendet që janë reformuar
NEGOCIATAT/ Zaev: Nëse nuk marrim një "Po" qeveria jonë bie
Franca e vendosur: Është herët për të filluar bisedimet me vendet e Ballkanit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media