Home Maqedoni
Nuk flasin Dua Lipa dhe Rita Ora "përplasen" në AMA (FOTO LAJM)
Dje u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2018”, i njohur ndryshe si “AMA”, ku këngëtarët më të famshëm sollën stilin e tyre unik në tapetin e kuq.

Ne kemi përzgjedhur disa nga veshjet më të bukura që na zunë sytë në këtë event, mes të cilave edhe ato të dy këngëtareve shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora.

Dy vajzat shqiptare dalluan për përzgjedhjen e një modeli të përafërt fustani që përfshinte mëngët e gufuara dhe të rëna, prerjen e ngushtë deri poshtë ijëve dhe hapjen me fruda të fustanit në pjesën e tij të poshtme.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Del videoja, momenti kur MCGregor i kërkon mëshirë Khabib-it në ring (VIDEO)
VMRO për pajtim, cili është qëndrimi i tyre ndaj ofertës së Kryeministrit Zaev
Gjykata anulon seancën e rastit “TNT” pas kërkesës së Gruvskit
Prokurorët arrijnë në konkluzione tronditëse nga vrasja me telekomandë e Haxhi Ahmetit
Çudit Zaev, ia fal "27 prillin" VMRO-së

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media