Home Maqedoni
Tensione në Veri të Mitrovicës (FOTO LAJM)
Serbët të cilët jetojnë në veriun e qytetit të Mitrovicës po mbajnë një protestë e cila ka filluar në orën 12 e 44. Ende nuk dihen arsyet e kësaj proteste suprizë.

Ndërkohë në këtë pjesë të qytetit shihen të vendosura forcat e Policisë së Kosovës dhe trupat e KFOR-it gjithashtu.

Protesta po zhvillohet në afërsi të Urës së Ibrit.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ministria jep detaje për vdekjen e tre maqedonasve në Serbi
Reshjet e borës mbulojnë rrugët e Maqedonisë
Aksidentohet autobusi me pasagjerë maqedonas, tre të vdekur
Shpendi hyri dhe dialogu mori formë, por zbuloni "gjahun" e radhës të Hashim Thaçit
Ndërron jetë kryetari i Ohrit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media