Home Maqedoni
Gjendet i vdekur një nxënës në Preshevë
Një nxënës i klasës së parë është gjetur i vdekur në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë.

6 vjeçari, F.J ka vdekur në rrethana misterioze në ndërtesën e shkollës gjatë orarit mësimor.

Trupi i tij i shtrirë është vërejtur nga nxënës të tjerë. Ambulanca në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e nxënësit.

Nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zhvillohet ceremonia e varrimit të disa prej viktimave në Gostivar
Trumpi çmend serbët, edhe në urim përmend njohjen e Kosovës
U tall me viktimat e aksidentit, pedagogia merr një goditje të rëndë (FOTO LAJM)
Si do të jetë moti në Maqedoni
Kërkohet gjak për të plagosurit në aksident (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media