Home Maqedoni
Boki për mediat serbe: E di si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj
Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit Ramush Haradinaj.

Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të “Boki13”, i cili ka deklaruar se e di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj.

Boki 13 dhe Zoran Mileski, i njohur si Zoki Kicec, të cilët dyshohen në çështjen “Reketi” janë në paraburgim.

Ata akuzohen për marrjen e një çmimi për ndikim të paligjshëm dhe Boki edhe për pastrim parash.

Hetimi i çështjes po vazhdon dhe pritet që ai të zgjerohet.

Mediave serbe dhe sponzoruesve të tyre duket qartë se u ka penguar një miqësi dhe takimet e shpeshta mes Haradinajt dhe Zaevit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
DETAJE/ Përplasje me armë në Shkup, plagoset një person
Për flamurin kuq e zi, Mali i Zi padit organizatorët e festivalit
Mbytet 15 vjeçari në lumin Pçinja, të Kumanovës
Aksidenti i rëndë në autostradën "Ibrahim Rugova", vdes 1 person plagosen 4 të tjerë
Kishte futur një fëmijë në bagazh, policia serbe arreston shqiptarin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media