Home Maqedoni
Me mbishkrimin "Fuck Shqiptari", digjet flamuri shqiptar në Australi (FOTO LAJM)
Një foto në rrjetet sociale, tregon një grup personash nga Maqedonia, të cilët kanë në dorë flamurin shqiptar duke i vënë flakën.

Ngjarja ka ndodhur në Australi, përpara ambasadës së Maqedonisë në Melburn.

Flamuri mban mbishkrimin "Fuck Shqiptari".


Dërgoja mikut në:
Topi
e Hënë 9 Shtator 2019, Ora 07:32
jo nga Maqedonija por nga Maqedonija e veriut !!!!
Edhe nga ana tjeter sic permendin disa tjera portale "Maqeonasit djegin Flamirin Shqiptar"!!!! Kush jane Maqedonasit pse i thoni Maqedonas Sllave te mutit?!?
Shkruani komentin tuaj!
 
Këta janë politikanët që nuk marrin paga, dhe kanë hequr dorë nga privilegjet e pushtetit
Sela: Solidarizohemi me vëllezërit tanë shqiptarë
Bllokohet në aeroport nëna shqiptare me fëmijët
Ahmeti: Kemi prioritet Drejtësinë
Vranësira dhe reshje shiu gjatë ditës së sotme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media