Home Maqedoni
PREKËSE/ Dikur luanin kundër ushtarëve anglez, sot luajnë ndaj Anglisë
Sonte Kosova do të luaj kundër kombëtares së Anglisë, në kuadër të kualifikimeve për "Euro 2020".


Por nuk është hera e parë që djemtë e Kosovës luajnë kundër britanikëve, kjo pasi që në një foto të publikuar shihen disa fëmijë duke luajtur me ushtarët britanikë gjatë viteve 1999 në Kosovë.

Kurse sonte nuk do të luajnë kundër ushtarëve por kundër ekipit të parë anglez.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bllokohet në aeroport nëna shqiptare me fëmijët
Ahmeti: Kemi prioritet Drejtësinë
Vranësira dhe reshje shiu gjatë ditës së sotme
A do i japë dritën jeshile Parisi Maqedonisë? Ja qëndrimi që kanë francezët
Janeva del të martën para Ruskoskës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media