Home Maqedoni
E vetme, me një femër: Dalin fotot e Janevas nga burgu (FOTO LAJM)
Mediat maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva nga burgu i Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh korruptiv.

Prokurorja Speciale Katica Janeva është vendosur në një repart të posaçëm në Shutkë, për shkak të sigurisë dhe gjendjes shëndetësore. Këtë e bëri të ditur drejtori i burgut Esad Rahiç, në intervistën javore në radion “Evropa e Lirë”.

Sipas tij, Janeva është vendosur në q.li vetëm me një femër tjetër, pavarësisht se në repartin femëror të Shutkës në një qeli janë vendosur deri në 6 persona.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bllokohet në aeroport nëna shqiptare me fëmijët
Ahmeti: Kemi prioritet Drejtësinë
Vranësira dhe reshje shiu gjatë ditës së sotme
A do i japë dritën jeshile Parisi Maqedonisë? Ja qëndrimi që kanë francezët
Janeva del të martën para Ruskoskës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media