Home Maqedoni
Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi
Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Ernest Gjokës te Shkëndija. Skuadra shqiptare u mposht 0-1 në shtëpi nga Akademia Pandev më një gol në minutat e fundit të pjesës së parë të realizuar nga Maslac, shkruan Albeu.com.

Ernest Gjoka mori drejtimin e Shkëndijës vetëm pak ditë mirë ku e pret një sezon i gjatë dhe i vështirë.

Me këtë humbje Shkëndija e Tetovës mbetët në vendin e 6 me 11 pikë, 10 pikë larg kreut që mbahet pikërish nga Akademia Pandev.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shqiptarë nga Anglia dhe Maqedonia e Veriut për të parë Shqipëri-Francë (VIDEO)
Shkup, ndotja e ajrit përsëri në nivel të frikshëm
Ministri serb i Shëndetësisë flet për Vuçiç: Ishte në rrezik për jetën
Bie numri i azilkërkuesve për në Gjermani
Policia futet në shtatë lokale në Shkup, vihen në pranga 10 persona

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media